Skip to main content

Hakkımızda

BİZ KİMİZ ?

Yeni ve yenilikçi, gelişime açık ve bununla beraber miras edindiğimiz güvenirlilik, sadakat, devamlılığımız ile Dünya da ve Türkiye de dönemin en fazla bilinin Niche parfüm markalarını seçerek müşterilere ulaştırmak gayesiyle çıktığımız bu yolda zaman içerisinde, kendi markamız olan Noi markası ile kozmetik konusunda uzmanlaşmaya ve mağazalaşmaya devam eden bir markadır. Zamanla büyüyerek, çeşitli kokular ile genişleyerek, ürün gruplarını çeşitlendirmeye devam ediyor.
Mersin’ de kolonya, cilt bakım ürünlerini ve ortam kokuları gibi farklı ürünleri de Noi markası ile tüketicilerimiz ile buluşturuyoruz.
Markanın temelini birbirimize duyduduğumuz, sevgi, saygı ve birliktelik oluşturmaktadır..

Misyon
Noi Cosmetic olarak, müşterilerimizin özel olma hissini zenginleştirerek dünya markaları ile buluşturmak, Noi markası altında kendi niş parfümünü çıkarmak ve dünyaca ünlü niche parfüm markalarının distribütörlüğünü yapmak, en değerli paydaşlarımız olan deneyimli çalışanlarımız ile birlikte koşulsuz müşteri memnuniyetimiz ile birlikte büyüyen bir marka olmak; Mersin’e ve tüm Akdeniz bölgesine ilham vermek ve Türkiye’nin vazgeçilmez markası olmak.
Vizyon
Niche parfümde ve kozmetik sektöründe sevilen bir marka, yenilikçi ve müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en üst düzeyde karşılamak ve bunu da yaparken, bir numaralı tercih edilen bir firma olmaktır.